Bioreaktory

Coraz popularniejsze stają się instalacje do prowadzenia hodowli bakteryjnych i grzybowych w kontrolowanych warunkach środowiskowych. Urządzenia te, potocznie zwane BIOREAKTORAMI lub FERMENTORAMI zapewniają stały monitoring i utrzymanie zaprogramowanych parametrów środowiskowych poprzez dozowanie i pomiar nasycenia hodowli gazami, pozwalają na kontrolę pH, umożliwiają wprowadzanie w trakcie procesu skadników odżywczych i innych substancji nieodzownych w zaplanowanym procesie. Dodatkowo mogą być wyposażone w opcję sterylizacji przed rozpoczęciem cyklu produkcyjnego w oparciu o wbudowane lub zewnętrzne wytwornice pary.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, proponujemy usługi w zakresie konfiguracji, przeglądów i napraw bioreaktorów. Wykonujemy kalibracje sond pH, sond DO w oparciu o tlen i azot, jak również przyjmujemy zlecenia na dostawy opcjonalnego wyposażenia - porty, adaptery i inne.

Wykonujemy adaptacje urządzeń importowanych z USA i Kanady do standardów energetycznych EU. Dobieramy wytwornice pary, montujemy urządzenia w miejscu posadowienia, wykonując pełne próby funkcjonalne.

Posiadając doświadczenie oparte na bioreaktorach New Brunswick Scientyfik i B.Braun - Sartorius, jesteśmy otwarci na Państwa zapytania pozostając do dyspozycji.